| Bize Ulaşın :+90 216 688 41 62 pbx  

 

LLDPE Linear Low-Density Polyethylene

LLDPE üretim katalizör türüdür başlatılan tarafından geçiş, özellikle Ziegler veya Philips katalizörler metal. Gerçek polimerizasyon işlemi reaktörler faz gaz veya olabilir yapılması ya çözüm aşamasında. olan copolymerized ile reaktör gaz fazındaki bir etilen hexene Genellikle octene ve büten sırasında faz çözümdür kopolimer içinde. gaz faz reaktör bir de LLDPE reçine üretimi ve formda ayrıntılı olduğu granüller olarak satılabilir veya işlenmiş granül haline. LLDPE yüksektir mukavemet ve daha yüksek darbe ve darbe direnci daha LDPE . Bu stres çok esnek ve altında uzar. Bu direnç çatlama stres çevre, daha iyi olan filmlerin ince yararlanılabilir yapmak. Bunu kimyasal madde ve iyi olan direnci ultraviyole radyasyon. Bu özelliklere sahip iyi elektrik. Ancak, LDPE olarak değil süreç olarak kolay ve parlak düşüktür aralığı için dar bir ısı yalıtım .

İşleme: LDPE ve LLDPE özelliklere sahip benzersiz teorik veya erime akış. LLDPE dar olup, hassas, çünkü daha az kayma molekül ağırlığı dağılımı ve kısa zincir dallanma. işlemi sırasında bir kesme gibi ekstrüzyon gibi, LLDPE viskoz kalır daha fazla, dolayısıyla daha sert indeksi erime eşdeğer LDPE bir süreç daha. makaslama hassasiyet LLDPE düşük, ekstrüzyon polimer zincirlerinin sırasında daha hızlı gerilme gevşemesi bir sağlar ve bu nedenle fiziksel özellikleri oranları yukarı darbe bulunan duyarlı dönüşür. uzatma erime olarak, LLDPE oranları tüm gerginlik de vardır düşük viskozite. Bu uzamış demektir sertleşmesine gerginlik değil edecek şekilde zaman LDPE yok. artar polietilen oranı olarak deformasyon, LDPE dramatik bir artış gösteriyor viskozite zincir dolanması yüzünden. Bu olayların karışmış olmadan uzaması üzerine bir başka slayt tarafından sağlar zincirleri LLDPE içinde dallanma uymadılar zincir uzun olmaması nedeniyle LLDPE ile. kolayca süre tokluk ve gücü muhafaza yüksek downgauged uygulamaları nedeniyle olabilir filmleri LLDPE film için bu özelliği önemlidir.Reolojik LLDPE özellikleri "uzantısı olan" olarak özetlenebilecek sert kayma "ve" yumuşak. Bu topluluklar içinde Transfer curbside alınan en değildir. LLDPE gibi şeyler diğer içine rağmen edilebilir geri olabilir çöp tenekesi gömlekleri, kereste, peyzaj bağları, yer karoları, kompost kutuları ve nakliye zarflar.

Kullanım Alanları: Tiplere göre değişiklik gösterse de; dış ortam koşulları ve neme karşı iyi direnç, esneklik, zayıf mekaniksel kuvvet ve üstün kimyasal direnç genel özellikleri olarak sayılabilir. Kaplar, plastik kutular, mutfak eşyaları, kaplamalar, boru ve tüp, oyuncak, kablolarda yalıtkan tabakalar, paketleme ve ambalaj filmi gibi çok yaygın bir kullanım alanı olup. Düşük maliyetlidir.