| Bize Ulaşın :+90 216 688 41 62 pbx  

 

Color Masterbatch

Renkli Masterbatch,öncelikle kullanıldığı proseste sorun yaratmamalıdır.Fire veya iş kaybına sebep olmamalıdır.Bir ürünün görsel yönünü tamamladığı için,renk şiddeti,parlaklık,örtücülük sonuçları tatmin edici olmalıdır.
Renkli Masterbatch,her siparişte, aynı renk tonunda ve aynı niteliklere sahip olarak tedarik edilmelidir.Bu tamamen standartların ön planda olduğu bir üretim anlayışı ve üst düzey bir kalite kontrol uygulaması ile mümkündür.bkz.
Yeni renk taleplerini karşılamak,numune süreci ile alakalıdır.Sahip olduğumuz bilgi,tecrübe ve büyük renk arşivi sayesinde bu süreci oldukça hızlı bir şekilde tamamlamaktayız.
Teknik Plastiklerin,Mühendislik Plastiklerinin renklendirilmesi,standart plastiklere kıyasla daha hassas bir prosestir.Bu uygulamalarda Masterbatch kalitesi ile ilgili beklenti daha yüksektir.
Renkli Masterbatch, kullanılacağı ürünün sahip olması gereken niteliklere bağlı olarak tedarik edilmelidir.Gıda Ambalajına uygunluk,ROHS,REACH vb standartlar bu aşamada önemlidir.
Renkli Masterbatchler bir çok uygulamada kullanılmaktadır.Otomotiv,Beyaz Eşya,Küçük Ev Aletleri,Kablo,Levha,Thermoform, Film Ambalaj,Şişirme Ambalaj,Boru uygulamaları,Rafya,Züccaciye,Bahçe ve Büro Mobilya,Oyuncak,Promosyon vb.

Bu ürün grubumuz; PE – PP – PS – ABS – SAN – PA – PC – PMMA – PBT – PET – PES – PVC – EVA – TPU bazlı ürünleri kapsamaktadır.