| Bize Ulaşın :+90 216 688 41 62 pbx  

 

HAKKIMIZDA

Hayatın içindeyiz...

Umut Plast, plastik sektörü içerisinde yer alan oyuncuları yani alıcılar ile satıcıları buluşturan bir çekim merkezidir.

Uygun fiyat ile ürün bulabileceğiniz, maliyetlerinizi düşürüp dolayısı ile karlılık oranlarını yüksek tutabileceğiniz bir yapıya Umut Plast ile erişebilirsiniz.

Doğru yerde, doğru zamanda, doğru ürün ve uygun fiyat temel düşüncemizdir.

Güvenilir yapımız, profesyonel ekibimiz ve hızlı çözümlerimizle sektörü bir adım daha ileri taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Sınai, tarım, hizmet sektörlerinin tamamının tedarikçisi konumuyla sektöre öncülük etmek, çalıştığımız firmalara, ölçek farkı gözetmeksizin aynı kalite ve hizmet anlayışını sürdürmeyi prensip edindik.

Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında, pek çok şirketin en önemli tedarikçisi olan Umut Plast, operasyonunu yalnızca satış değil, satış sonrası tüm hizmetleri de kusursuzluk anlayışıyla verecek şekilde organize etmiştir.

Umut Plast, bulunduğu konumun sorumluluğuyla çalışmalarını özveriyle yürütürken, istikrar ve kararlılığından hiçbir dönemde ve koşulda ödün vermemiştir.

Üretimden dağıtıma, pazarlamadan satışa sinerji içerisinde çalışan tüm unsurları bir arada barındıran organizasyon yapısı ve değerli işbirlikleriyle, gelecekte de gurur veren bu tablonun üst sıralarında yer almaya kararlıdır.